Луганская областная организация ПРОФСОЮЗА работников образования и науки Украины

[Карта сайта]   [Гостевая книга]  

ДомойКарта сайта

obkom.wmsite.ru

 

                                                  Алчевський міський комітет Профспілки працівників освіти і науки

 

 

Повна назва первинної

Профспілкової організації

Адреса знаходження

ППО

ПІБ керівника закладу, телефон

ПІБ голови ППО, телефон

1

К З «Алчевська середня спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням іноземної мови з 1-го класу ім. Х.Алчевської»

Вул. Набережна, 1

Тарасова Наталія Володимирівна,

2-00-46, 2-13-09

Галицька Тетяна Володимирівна,


2

К З «Алчевська соціально-економічна гімназія»

Вул. Леніна, 85-а

Гревцева Валентина Володимирівна,

4-17-25, 4-17-65, 4-07-55

Сисоєва Інна Володимирівна, 

3

К З «Середня загальноосвітня школа №3 1-3 ступенів

м. Алчевська»

Вул. Горького, 24

Хамбекова Марина Юріївна,

25743, 22487

Висоцька Тетяна Сергіївна 

4

К З «Алчевська інформаційно-технологічна гімназія»

Вул. Леніна,122

Пак Віктор Петрович,

4-06-60, 4-06-66, 4-06-11

Рахмонова Наталя Валентинівна


5

К З «Алчевська гуманітарна гімназія»

Вул. Гагаріна, 36

Сеник - Гайтарова Ярослава Миколаївна,

2-09-91, 2-08-91

Олейник Зінаїда Олексіївна


6

К З «Середня загальноосвітня школа №6 1-3 ступенів

м. Алчевська»

Вул. Гмирі, 17

Федоренко Володимир Іванович,

3-52-02, 3-52-06

Бер шацький Андрій Миколайович

7

К З «Середня загальноосвітня школа №7 1-3 ступенів

м. Алчевська»

Вул. Станіславського,7

Афанасьєва Наталя Віталіївна,

3-72-29, 3-62-74

Федорко Галина Іванівна

8

К З «навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня школа 1-3 ступенів-дошкільний навчальний заклад»Злагода»»

Вул. Котовського, 12

Пивоварова Тетяна Вікторівна,

2-34-70, 2-71-28

Коляда Наталя Юріївна

9

К З «Алчевська гімназія»

Вул. Леніна, 41-а

Котлярова Наталя Володимирівна,

3-80--29, 3-80-01

Димнікова Віра Антонівна

10

КЗ«Навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня школа 1-2ступенів – ліцей №11

м. Алчевська»

Вул. Леніна, 89

Штепа Людмила Іванівна,

4-97-30. 4-97-39

Федотів Анатолій Володимирович

11

К З «Середня загальноосвітня школа №12 1-3 ступенів

м. Алчевська»

Пр. Металургів, 11-а

Чичеріна Лариса Іванівна,

3-43-74, 3-63-92

Стрюкова Ірина Миколаївна

12

К З «Навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня школа 1-3 ступенів - дошкільний навчальний заклад «Світанок»

Вул . Чайковського, 6

Карачурин Фльор Саярович,

2-52-25

Плахина Лариса Миколаївна


13

К З «Середня загальноосвітня школа №15 1-3 ступенів

м. Алчевська»

Вул. Фрунзе, 32-а

Вігдорович Євгенія Леонідівна,

2-69-81, 2-19-17

Думанська Наталя Василівна

14

К З «Середня загальноосвітня школа № 17 1-3 ступенів

м. Алчевська»

Вул. Гагаріна, 34

Синиця Галина Володимирівна,

3-53-66, 3-33-83

Михайличенко Ірина Леонідівна

15

К З « Алчевська середня спеціалізована школа №22 з поглибленим вивченням предметів фізико-математичного циклу при Донбаському державному технічному університеті»

Вул. Московська, 17

Коваленко Валентина Миколаївна,

2-33-44, 2-58-30

Мойсеєва Ольга Володимирівна

16

К З «Середня загальноосвітні школа №24 1-3 ступенів

м. Алчевська»

Вул. Франко, 76

Кононова Олена Миколаївна,

2-15-79, 2-61-95

Овчаренко Тетяна Євгенівна

17

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2 «Мрія»»

Вул. Леніна, 102-а

Пірожкова Інна Василівна,

4-17-10

Пиляцька Наталя Анатоліївна

18

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4 «Кузнечик»»

Вул. Бєлінського, 8

Новикова Ірина Владиславівна, 2-15-64

Спирюгова Тамара Борисівна

19

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №6 «Ландиш»»

Вул. Фрунзе, 42-а

Жердєва Олена Михайлівна,

2-15-28

Шамало Олена Анатоліївна

20

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 «Золота рибка»»

Вул. Гмирі, 32-а

Коваленко Ольга Федорівна,

3-65-92

Парамоненко Вікторія Олексіївна

21

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Світлячок»»

Вул. Гагаріна, 32

Рудова Лариса Павлівна,

3-51-47

Грекова Світлана Іванівна

22

К З « Дошкільний навчально-реабілітаційний центр №12 «Джерельце»»

Вул. Липовенко, 12-а

Овсяннікова Наталія Вікторівна,

3-42-01

Шиденко Валентина Олексіївна

23

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №16 «Сонечко»»

Вул. Брестська, 3

Михеєва Тетяна Вікторівна,

7-36-15

Стефанова Катерина Олексіївна

24

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №17 «Васильок»»

Вул. Чайковського, 9

Савицька Олена Миколаївна,

2-50-47

Недоренко Наталя В‘ячеславівна

25

К З «Центр фізичного розвитку дитини №18 «Гніздечко»»

Вул. Леніна, 75-а

Клименко Ірина Віталіївна,

3-02-55

Варнавська Валентина Василівна

26

К З «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) комбінованого типу №19 «Чайка»»

Вул. Леніна, 58-а

Богданова Наталя Іванівна,

3-73-55, 3-90-38

Мельникова Валентина Іванівна

27

К З «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) компенсую чого типу санаторний №20 «Червона шапочка»»

Вул. Ленінградська,

42-а

Іванова Людмила Миколаївна,

2-12-78

Шапоренко Світлана Іванівна

28

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №21 «Золоте яблучко»»

Провулок Красний, 5

Принь Тетяна Олексіївна,

7-36-89

Калачьова Олена Олександрівна

29

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №22 «Барвінок»»

Вул. Фрунзе, 29-б

Фоменко Валентина Тимофіївна, 2-02-85

Альохіна Олена Миколаївна

30

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №25 «Струмочок»»

Вул. Леніна, 41-б

Прокопець Вікторія Вікторівна,

3-31-65, 3-23-88

Левенець Ірина Вікторівна

31

К З “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «27 «Радість»»

Пр. Металургів, 33-а

Хачатрян Світлана Василівна,

3-32-88, 3-04-65

Тимофеєнко Ольга Іванівна

32

К З «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №28 «Буратіно»»

Вул. Піонерська, 2

Мантула Людмила Олександрівна,

9-39-24

Фадєєва Надія Миколаївна

33

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №29 «Сонечко»»

Вул. Липовенко, 7-б

Броннікова Олена Петрівна, 2-42-39

Григораш Марина Володимирівна

34

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №30 «Ладунки»»

Вул. Гмирі 17-а

Пшонченко Раїса Костянтинівна,

3-23-11, 3-24-40

Марова Олена Петрівна

35

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №32 «Черемшина»»

Вул. Гагаріна, 31-а

Купових Людмила Іванівна,

2-22-59, 2-15-50

Гуцул Тетяна Василівна,

36

К з «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу

№ 34«Перлинка»»

Пр. Металургів, 16-а

Соколова Вікторія Костянтинівна,

3-85-55, 3-34-56

Шерле Ліна Володимирівна

37

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №39 «Оленка»»

Вул. Липовенко, 17-а

Антонова Ірина Олександрівна,

3-21-10

Коваленко Валентина Іванівна

38

К З «Центр фізичного розвитку дитини №40 «Червоні вітрила»»

Вул. Гмирі, 31-а

Богаченко Людмила Петрівна,

3-83-38, 3-73-75

Фірсова Людмила Григорівна

39

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №44 «Казка»»

Вул. Толстого, 91

Личана Світлана Володимирівна, 2-30-84

Гончарова Ольга Леонідівна

40

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №45 «Гвоздика»»

Вул. Нахимова, 20

Павлова Світлана Володимирівна, 9-03-79

Бедуліна Людмила Стефанівна

41

К З «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №48 «Катруся»»

Пр. Металургів, 38-а

Арзуманян Лариса Іванівна,

4-26-66, 4-18-75

Наріжна Олена Михайлівна

42

К З «Алчевський міжшкільний навчально-виробничий комбінат»

Пр. Металургів, 1

Лихобабенко Володимир Петрович,

3-43-88, 3-43-55

Михайличенко Галина Іванівна

43

К З «Алчевський центр дитячої та юнацької творчості»

Вул. Горького, 55

Куташ Олена Олексіївна, 2-21-21, 2-77-65

Павлюк Тетяна Валеріївна

44

К З «Алчевська дитячо-юнацька спортивна школа №1»

Пр. Металургів,3

Маленко Леонід Григорович,

3-61-22

Кривонос Анатолій Сергійович

45

К З «Алчевська дитячо-юнацька спортивна школа №2»

Вул.. Горького,55-а

Коваленко Павло Дмитрович,

2-60-77

Гайдученко Олексій Сергійович

46

К З «Алчевський центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Вул.Дунайуварошська, 1-а

Поліщук Юрій В‘ячеславович,

3-31-44

Самолова Ганна Олександрівна

47

К З «Алчевський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Вул. Леніна, 89

Пенська Лідія Олександрівна,

3-54-55

Литвинова Олена Вікторівна

48

К З «Алчевський дитячо-юнацький центр туризму, екскурсій і краєзнавства»

Вул. Липовенко, 20

Прошкуратова Алла Миколаївна,

4-19-14, 3-30-38

Кродько Тетяна Василівна

49

К У «Алчевський міський методичний кабінет»

Пр..Леніна, 21-в

Лебідь Лариса Іванівна, 2-99-98

Пукалова Оксана Володимирівна

50

Управління освіти Алчевської міської ради

Пр..Леніна, 21-в

Колосовська Олена Миколаївна,

Андрощук Світлана Вікторівна


 

  

Rambler's Top100           Сейчас на сайте - счетчик сайта           Всего посетителей - счетчик посетителей сайта 

Получить WMR-бонус на свой кошелек!

GISMETEO: Погода по г. Луганск

ВебСтолица.РУ: создай свой бесплатный сайт!  | Пожаловаться  
Движок: Amiro CMS