Луганская областная организация ПРОФСОЮЗА работников образования и науки Украины

[Карта сайта]   [Гостевая книга]  

ДомойКарта сайта

obkom.wmsite.ru

 

Внимание! 

Уважаемые посетители сайта. Если у вас возник вопрос, его можно задать в комментариях или отправить на электронный почтовый адрес. ОтветЫ будут отправлены на обратный адрес, с которого был отправлен вопрос и размещены на сайте. чтобы задать свой вопрос работникам аппарата ОК Профсоюза, нажмите .

ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ СВОЕВРЕМЕННЫЙ ОФИЦИАЛЬНЫЙ ОТВЕТ НА ВОПРОС, НЕОБХОДИМО УКАЗАТЬ СВОИ ДАННЫЕ (фио, адрес, МЕСТО РАБОТЫ, номер профбилета) В СООТВЕТСТВИИ С ЗАКОНОМ УКРАИНЫ "ОБ ОБРАЩЕНИИ ГРАЖДАН".

 



« Помощь на оздоровление  | В начало |  Что делать, чтобы выплатить замещенные уроки, больничные листы, если табель учета рабочего времени учителей требуют в середине месяца? »


Втрачене посвідчення "Майстер спорту СРСР"

[02.11.12 15:00]

Профспілковий комітет Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Рубіжне) звертається до Вас з проханням роз’яснити наступне питання.

Пономарьову О.Б., на даний час працює викладачем фізичної культури, за наказом Комітету з фізичної культури та спорту при Раді Міністрів СРСР від 8 жовтня 1984 року присвоєно звання Майстер спорту СРСР” по кульовій стрільбі. На даний час посвідчення „Майстер спорту СРСР” втрачено, і замість нього викладач надав архівну довідку від 16.05.2012 року № 263 (копію додаємо). 

Виходячи з цього, просимо іюяснитйГ чи має право адміністрація інституту встановив :1 надбавку за спортивне звання «майстер спорту» \ розмірі 10% від посадового окладу на підставі архівної довідки, без наявності посвідчення.

З повагою, голова проф.комітету Дубовий О.В.


______________________________________________________________________________________________________

На Ваше звернення в адресу обкому Профспілки працівників освіти і науки повідомляємо наступне. 

У п. 7.3. розділу 7 «Положення про Єдину спортивну класифікацію України» затвердженого наказом Мінсім'ямолодьспорту України від 07.04.2006 р. № 1088, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 04.05.2006 р. № 518/12392 зазначено, що: «Особи, яким присвоєні спортивні звання та спортивні розряди, зобов'язані дбайливо ставитись до збереження нагрудних значків і посвідчень. У разі їх втрати відповідний орган виконавчої влади та місцевого самоврядування, інші уповноважені заклади з фізичної культури і спорту розглядають клопотання спортсменів, тренерів і приймають рішення щодо видачі дубліката посвідчення або довідки». З цього виходить, що замість втраченого посвідчення видається його дублікат або довідка, ці документи мають таку ж юридичну силу як і оригінал посвідчення.

Умови та розмір виплати надбавки за почесні та спортивні звання зазначені у наказі Міністерстіва освіти і науки України "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» № 557 від 26.09.2005 р. зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10. 2005 р. за N 1130/11410. Надбавки за почесні та спортивні звання встановлюються працівникам, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним почесним або спортивним званням. Відповідність почесного або спортивного звання профілю діяльності працівника на займаній посаді визначається керівником установи, закладу або організації. В цьому наказі не зазначено, що надбавка за спортивні звання видається тільки при наявності оригіналу посвідчення, а не його дублікату чи довідки.

У п. 9.2.1 наказу Державного комітету архівів України «Про затвердження Правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій» N 16 від 16.03.2001 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 407/5598 від 08.05.2001 року вказується, що: «Архів виконує запити юридичних осіб та заяви громадян, видає їм архівні довідки, копії, витяги соціально-правового характеру, необхідні для задоволення їх прав і законних інтересів». Архівна довідка - це офіційно засвідчений документ, що має юридичну силу та містить повідомлення (підтвердження) про наявність у документах архіву відомостей, що стосуються предмета запиту, із зазначенням пошукових даних документів (п. 9.2.2. цього ж наказу). Архівна довідка видається на запити юридичних осіб з питань, що відповідають профілю їх діяльності; окремим громадянам - за заявами, пов'язаними із забезпеченням або відновленням їх прав та законних інтересів (п. 9.2.3. наказу).

Тому вважаємо, що адміністрація інституту має право встановити надбавку за спортивне звання «Майстер спорту» у розмірі 10 % посадового окладу на підставі архівної довідки.   














« Помощь на оздоровление  | В начало |  Что делать, чтобы выплатить замещенные уроки, больничные листы, если табель учета рабочего времени учителей требуют в середине месяца? »


Комментарии



Нет комментариев






Новое сообщение
Имя*:
 
* Поля обязательные к заполнению
Чтобы задать свой вопрос, нажмите

 

  

Rambler's Top100           Сейчас на сайте - счетчик сайта           Всего посетителей - счетчик посетителей сайта 

Получить WMR-бонус на свой кошелек!

GISMETEO: Погода по г. Луганск

ВебСтолица.РУ: создай свой бесплатный сайт!  | Пожаловаться  
Движок: Amiro CMS